اسرائیل «گنبد آهنین» را در مرز غزه مستقر کرد + برگزاری جلسه بررسی ثبت روستای خراشاد خراسان جنوبی به عنوان دهکده جهانی توبافی – دانلود نرم افزار

خبرگزاری ایسنا: در پی تهدیدات مقاومت فلسطین مبنی بر واکنش به حمله توپخانه‌ای روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به شرق خان یونس که به شهادت سه فلسطینی منجر شد، ارتش صهیونیستی اقدام به استقرار سامانه گنبد آهنین در نوار مرزی غزه کرد

این در حالی است که قبل از این حمله پوپخانه ای، جنگنده‌های اسرائیلی نیز در تجاوزی دیگر اهدافی را در نوار مرزی غزه هدف قرار دادند.

خبرگزاری ایسنا: در پی تهدیدات مقاومت فلسطین مبنی بر واکنش به حمله توپخانه‌ای روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به شرق خان یونس که به شهادت سه فلسطینی منجر شد، ارتش صهیونیستی اقدام به استقرار سامانه گنبد آهنین در نوار مرزی غزه کرد.

“رونین منلس” سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی تصریح کرد: ما تهدیدات جهاد اسلامی را جدی می‌گیریم اما حماس را مسؤول هر حادثه‌ای در غزه می‌دانیم و به جهاد اسلامی می‌گوییم که هر کس با آتش بازی کند، خود را به خطر انداخته است.

در حمله توپخانه‌ای روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به دو برج مراقبت مقاومت فلسطین در شرق خان یونس و رفح سه فلسطینی به شهادت رسیدند.

——————-

جلسه هم اندیشی و بررسی در خصوص ثبت روستای خراشاد به عنوان دهکده جهانی تو بافی با حضور مدیران اداره کل میراث فرهنگی خراسان جنوبی، شنبه 5 خرداد برگزار شد
حسن رمضانی مدیر کل میراث فرهنگی این استان در این جلسه به اقدامات انجام شده در این زمینه اشاره کرد و گفت: «معرفی و تبلیغات ملی و منطقه ای توبافی، حفظ بافت تاریخی و تمرکز در زیبا سازی و محوطه سازی با نصب المان های مرتبط با توبافی در روستا، معرفی چهره های ماندگار، راه اندازی موزه های فرهنگی تاریخی و تقویت زیر ساخت های آموزشی، فرهنگی و بهداشتی و… موضوعاتی است که در حفظ بافت روستای خراشاد می تواند مورد توجه قرار گیرد.»

جلسه هم اندیشی و بررسی در خصوص ثبت روستای خراشاد به عنوان دهکده جهانی تو بافی با حضور مدیران اداره کل میراث فرهنگی خراسان جنوبی، شنبه 5 خرداد برگزار شد.

در این مراسم، اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بیرجند به عنوان دبیرکمیته ثبت جهانی توبافی روستای خراشاد انتخاب شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *