دریاچه چیتگر تهران؛ تفریحات هیجان انگیز (۲) – دانلود نرم افزار

وب‌سایت کارناوال: دریاچه چیتگر یا شهدای خلیج فارس، این گستره آبی رنگ و جذاب در حال حاضر یکی از مقاصد تفریحی و پرطرفدار شهر تهران است و نه تنها در آخر هفته ها و روزهای گرم تابستانی، بلکه در میان هفته و حتا اوقات سرد زمستانی نیز میهمانان بسیار دارد
محل بازی: کنار باجه فروش بلیت، غرب دریاچه چیتگر

محدودیت ها:

قوانین و نکات:

 • به توصیه ها و دستورالعمل های مسوولان و کارکنان وی آر لند توجه کنید.
 • استفاده از این بازی ها برای خانم های باردار و افراد مبتلا به بیماری های قلبی، عروقی و تنفسی ممنوع است.
 • اگر به تازگی عمل جراحی پشت سر گذاشته اید، استفاده از وی آر لند برای شما ممنوع است.
 • استفاده از بازی های وی آر لند برای افرادی با ناراحتی های دیسک کمر، ستون فقرات، گردن درد و با ترس از ارتفاع مجاز نیست.
 • در حین بازی، از ضربه زدن به تجهیزات مجموعه خودداری کنید.
 • تحت تاثیر داروهای شیمیایی و خواب آور، مجاز به استفاده از بازی های وی آر لند نیستید.

6- سافاری پارک وحشت

7- زیپ لاین

شاید باورش سخت باشد، اما در دریاچه چیتگر زیپ لاین هم وجود دارد و می توانید این ورزش هیجانی را امتحان کنید. شاید شکل و شمایل این زیپ لاین شباهتی به زیپ لاین توچال و دیگر زیپ لاین های هیجانی دنیا نداشته باشد؛ اما قطعا یکی از بازی های دوست داشتنی چیتگر خواهد بود. این زیپ لاین درست در کنار سرسره های سقوط آزاد و بخش شمالی دریاچه قرار دارد و با ارتفاعی 14 متری، هیجان را به شما هدیه می دهد. وقتی زیپ لاین چیتگر را انتخاب می کنید، مسیری 120 متری و پر پیچ را پشت سر می گذارید و در نهایت به زمین می رسید.

دریاچه چیتگر تهران


هزینه: دو پرش 25000 تومان

یکی دیگر از جدیدترین بخش های هیجانی اطراف دریاچه چیتگر، پیست کارتینگ این مجموعه تفریحی-هیجانی است. این پیست که در بخش غربی (در کنار گیشه بلیت) قرار گرفته، لحظاتی متفاوت را برای شما رقم خواهد زد.

9- پیست کارتینگ

هزینه: 10000 تومان

هزینه: 15000 تومان

دریاچه چیتگر تهران


محدودیت قد: حداقل 120 سانتی متر، حداکثر 195 سانتی متر

محدودیت وزن: حداقل وزن 30 کیلوگرم، حداکثر وزن 140 کیلوگرم

سافاری پارک وحشت دریاچه چیتگر نیز نخستین سافاری وحشت در ایران است. این سافاری، مجموعه سرپوشیده و دالان مانندی است که با ورود به آن، تمام مسیر را پیاده طی می کنید و با این کار، در واقع ترس را در آغوش می کشید! از بدو ورود به سافاری پارک وحشت، استقبال ترسناکی از شما خواهد شد و این که در طول مسیر قرار است چطور بترسید را به تجربه شما واگذار می کنیم؛ اما بد نیست بدانید در انتها فردی با اره برقی از شما خداحافظی خواهد کرد!

8- تشک پرش آزاد

محدودیت قد کارتینگ: بین 100 تا 190 سانتی متر

محدودیت سن ماژول میز: 10 سال به بالا

محل بازی: سمت شمالی دریاچه چیتگر

دریاچه چیتگر تهران


محدودیت وزن وی آر لند: حداکثر 100 کیلوگرم

محل بازی: بام لند، سمت شرقی دریاچه چیتگر

محدودیت سن کارتینگ: حداقل 12 سال

دریاچه چیتگر تهران

ادامه دارد…

دریاچه چیتگر تهران

یکی از جدیدترین تفریحات هیجانی که این روزها به دریاچه چیتگر پا گذاشته است، تشک پرش آزاد است. شاید این تفریح قدری ساده به نظر برسد؛ اما قطعا مکان خوبی برای تخلیه انرژی شماست. از پله های دکل چوبی این پرش آزاد که بالا بروید، تشکی بادی را در پایین خود خواهید دید! حالا وقت آن است که از این ارتفاع پایین بپرید و ترس های تان را نادیده بگیرید!

دریاچه چیتگر تهران

محدودیت سن وی آر لند: 7 سال به بالا

یکی دیگر از بخش های متفاوت و هیجان انگیز چیتگر، بخش تفریحی وی آر لند است که درست در محوطه بام لند (شرق دریاچه) قرار دارد. در این مجموعه تنها کافیست عینک های دیجیتال وی آر لند را به چشم بزنید تا در کسری از ثانیه به دنیایی جدید وارد شوید؛ دنیایی که فوق العاده با کیفیت است و به شما امکان گردش 360 درجه را می دهد. به بالای قله برفی بروید و مشغول اسکی سواری شوید و اگر هم دل تان قایق سواری می خواهد، باز هم وی آر لند برای شما مناسب است. البته که این دو تنها گزینه های این مجموعه تفریحی و مجازی نیست و بازی در هزارتوی جذاب به نام ماژول میز (Mudule Maze) و کارتینگ بر روی یخ مصنوعی از دیگر تفریح هایی است که در انتظار شما هستند.

محدودیت سن: افراد بالای 8 سال

دریاچه چیتگر تهران


دریاچه چیتگر تهران

هزینه بازی ها:

 • کارتینگ روی یخ مصنوعی 20000 تومان
 • ماژول میز 20000 تومان
 • بازی VR تخته شنا 15000 تومان
 • بازی VR اسکی 15000 تومان
 • بازی VR قایق 15000 تومان
 • بسته ترکیبی: ماژول میز + کارتینگ 32000 تومان
 • بسته ترکیبی: ماژول میز + بازی VR 28000 تومان

وب‌سایت کارناوال: دریاچه چیتگر یا شهدای خلیج فارس، این گستره آبی رنگ و جذاب در حال حاضر یکی از مقاصد تفریحی و پرطرفدار شهر تهران است و نه تنها در آخر هفته ها و روزهای گرم تابستانی، بلکه در میان هفته و حتا اوقات سرد زمستانی نیز میهمانان بسیار دارد. از طرفی نه تنها خود دریاچه، بلکه در پارک اطراف و منطقه ساحلی نزدیکش، فضای وسیعی در دسترس بازدیدکنندگان قرار دارد. خانواده ها به دریاچه خلیج فارس می روند تا تفریح و آب هوای متفاوتی را در قلب شهر بزرگ تهران تجربه کنند.

هزینه: 10000 تومان

10- بخش تفریحی وی آر لند | VR Land

محل بازی: غرب دریاچه چیتگر

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *