ژاپن سفارت خود را به قدس منتقل نمی‌کند + با این راهکارها، ۱۰ سال بیشتر عمر کنید! – دانلود نرم افزار

خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم نوشت: نخست وزیر ژاپن که وارد سرزمین های اشغالی شد بر عدم انتقال سفارت این کشور به قدس تاکید کرد
وی همچنین افزود که آمریکا با به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی صلاحیت خود به عنوان یک میانجی بی طرف را از دست داد.

بر اساس این گزارش، «شینزو آبه» در دیدار با «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله اعلام کرد که توکیو سفارت خود را به قدس منتقل نخواهد کرد.

آبه در عین حال بر حمایت کشورش از روند سیاسی بر اساس راه حل موسوم به دو دولت تاکید کرده و افزود: توکیو آمادگی دارد در تحقق عملیات صلح خاورمیانه سهیم باشد.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نیز در این دیدار گفت: راه حل بحران فلسطین، تشکیل کشور مستقل فلسطین به مرکزیت قدس شرقی و بر اساس مرزهای ۱۹۶۷ است.

خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم نوشت: نخست وزیر ژاپن که وارد سرزمین های اشغالی شد بر عدم انتقال سفارت این کشور به قدس تاکید کرد.

——————-

خبرگزاری مهر: طبق نتایج یک مطالعه، افراد می توانند تنها با انجام برخی عادات سالم به سال های عمر خود بیفزایند.

 محققان تاکید می کنند ۵ فاکتور اصلی که تقریبا یک دهه به عمر می افزایند شامل سیگار نکشیدن، تغذیه سالم، ورزش منظم، حفظ وزن سالم و عدم نوشیدن الکل هستند
یافته ها نشان داد افرادی که کاملا از این ۵ فاکتور پیروی کرده بودند ۸۲ درصد کمتر با مرگ ناشی از بیماری قلبی یا سکته و ۶۵ درصد کمتر با مرگ ناشی از سرطان مواجه بودند.

تا سال ۲۰۱۴، بالغ بر ۴۲ هزار شرکت کننده فوت کرده بودند. تیم تحقیق هاروارد به بررسی تاثیر این ۵ فاکتور سبک زندگی بر طول عمر افراد پرداختند.

محققان توصیه می کنند ورزش متوسط نظیر پیاده روی تند به مدت ۳۰ دقیقه در روز می تواند کافی باشد.

 محققان تاکید می کنند ۵ فاکتور اصلی که تقریبا یک دهه به عمر می افزایند شامل سیگار نکشیدن، تغذیه سالم، ورزش منظم، حفظ وزن سالم و عدم نوشیدن الکل هستند.

یافته های جدید حاصل دو مطالعه بر روی ۱۲۳ هزار نفر از دهه ۱۹۸۰ است. در طول زمان، شرکت کنندگان اطلاعات مشروحی از رژیم غذایی، عادات ورزش و سایر فاکتورهای سبک زندگی شان را ارائه کردند.

دکتر «فرانک هو»، سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه هاروارد، در این باره می گوید: «یافته های ما اثبات می کنند که تغییر در سبک زندگی و رژیم غذایی موجب بهبود امید به زندگی می شود.»

آنها دریافتند افرادی که تابع این ۵ عادت سالم زندگی بودند ۷۴ درصد کمتر در طول این دوره مرده بودند.

خبرگزاری مهر: طبق نتایج یک مطالعه، افراد می توانند تنها با انجام برخی عادات سالم به سال های عمر خود بیفزایند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *