۲۲ اردیبهشت به عراق سفر نکنید + مینی‌ون خودران گوگل مسبب تصادف در آریزونا؟ – دانلود نرم افزار

خبرگزاری ایرنا: سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با صدور اطلاعیه ای به شهروندان ایرانی توصیه کرد روز ۲۲ اردیبهشت همزمان با برگزاری انتخابات در عراق به این کشور سفر نکنند
اطلاعیه همچنین به مسدود بودن کلیه مرزهای زمینی، دریایی و هوایی عراق با جمهوری اسلامی از ساعت ۲۴ روز ۲۱ اردیبهشت لغایت ساعت ۲۴ روز ۲۲ اردیبهشت و عدم انجام هیچ گونه تردد بین دو کشور در این مدت اشاره کرده است.

در این اطلاعیه که روز شنبه نسخه از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است با توجه به برگزاری انتخابات پارلمانی جمهوری عراق در روز شنبه آینده 22 اردیبهشت جاری و تعطیل بودن دوایر دولتی در سراسر این کشور ایرانیانی که قصد آمدن به عراق دارند برنامه سفر خود را طوری تنظیم کنند که با این روز تلاقی پیدا نکند.

خبرگزاری ایرنا: سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با صدور اطلاعیه ای به شهروندان ایرانی توصیه کرد روز ۲۲ اردیبهشت همزمان با برگزاری انتخابات در عراق به این کشور سفر نکنند.

انتخابات پارلمانی عراق روز ۲۲ اردیبهشت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

——————-

خبرآنلاین: تصادف بین مینی‌ون خودران گوگل با یک دستگاه هوندا در آریزونا باعث انتشار اظهارنظر ضدونقیض از سوی پلیس و کمپانی وایمو شده است
تصادف روز جمعه به‌وقت محلی در ناحیه چندلر بین خودروی خودران کرایسلر پاسیفیکا متعلق به وایمو (گوگل مالک وایمو است) و یک دستگاه خودروی سدان هوندا رخ داد و پس‌ازآن «سث تیلور» سخنگوی پلیس اعلام کرد خودروی گوگل هنگام تصادف در حالت خودران بوده است، درحالی‌که کمپانی وایمو در اظهارنظر رسمی این موضوع را تکذیب کرده و با انتشار ویدئوی زمان تصادف مدعی شد که خودرو در حالت معمولی بوده است.

پس از تصادف مرگبار 18 مارس در آریزونا که در آن خودروی ولووی اوبر به عابر 49 ساله خورد، سؤالات جدی در برابر فناوری خودران مطرح و باعث شد تا بسیاری از پروژه‌های مشابه به حالت تعلیق دربیاید و حالا با این حادثه مشکلات در این بخش بیشتر می‌شود و رگلاتور بااحتیاط بیشتری به آینده نگاه خواهد کرد.

خبرآنلاین: تصادف بین مینی‌ون خودران گوگل با یک دستگاه هوندا در آریزونا باعث انتشار اظهارنظر ضدونقیض از سوی پلیس و کمپانی وایمو شده است.

مینی‌ون خودران گوگل مسبب تصادف در آریزونا؟

این اظهارنظر ضدونقیض نشان از اختلاف عقیده میان پلیس و وایمو دارد که برای بررسی بیشتر قرار شده تا فیلم‌های سر صحنه مجدداً بازبینی شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *