امارات: پهپاد مسلح ایران را تحت کنترل گرفتیم + زنیدپور: انتقادها از من سبب خیر شد – دانلود نرم افزار

فرارو: رسانه رسمی اماراتی مدعی تحت کنترل گرفتن یک پهپاد ایرانی در یمن شد.

خبرگزاری رسمی امارات، وام، مدعی شد دیروز یگان ویژه ضد پهپاد نیرو‌های مسلح امارات، یک پهپاد حامل مواد منفجره را در سواحل غربی یمن شناسایی کرده و سپس آن را تحت کنترل گرفت
امارات: پهپاد مسلح ایران را تحت کنترل گرفتیم

فرارو: رسانه رسمی اماراتی مدعی تحت کنترل گرفتن یک پهپاد ایرانی در یمن شد.

خبرگزاری رسمی امارات، وام، مدعی شد دیروز یگان ویژه ضد پهپاد نیرو‌های مسلح امارات، یک پهپاد حامل مواد منفجره را در سواحل غربی یمن شناسایی کرده و سپس آن را تحت کنترل گرفت.

خبرگزاری وام مدعی شده این پهپاد ایرانی بوده و نام آن “قاصف ۱” است.

براساس این گزارش، پهپاد مزبور، حامل “مقدار زیادی از مواد منفجره” بوده و سعی می‌کرد به نیرو‌های یمنی وابسته به ائتلاف به رهبری عربستان حمله کند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: میلاد زنیدپور در خصوص عملکرد گسترش‌فولاد در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ برتر گفت: در مورد عملکرد گسترش‌فولاد باید از ابتدای لیگ این موضوع را بررسی کنیم
خبرگزاری تسنیم: میلاد زنیدپور در خصوص عملکرد گسترش‌فولاد در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ برتر گفت: در مورد عملکرد گسترش‌فولاد باید از ابتدای لیگ این موضوع را بررسی کنیم. تیم ما در ابتدای فصل تا هفته هشتم جزو دو تیم قعرنشین جدول بود ولی بعد از اینکه فیروز کریمی آمد تغییر و تحولات مثبتی در تیم ایجاد شد. این مربی می‌تواند هر تیمی را متحول کند و اگر کریمی از ابتدای فصل در گسترش‌فولاد بود قطعا نتایج بهتری می‌گرفتیم.

زنیدپور در مورد اینکه چه تصمیمی برای فصل بعد دارد خاطرنشان کرد: تمام تمرکز من روی دو بازی پایانی است. ما با سایپا بازی داریم که این بازی برای بالای جدولی‌ها تاثیرگذار است. از طرفی هدفمان این است که به امتیاز 40 برسیم و فصل را خوب تمام کنیم. قرارداد من هم به اتمام می رسد و به موقع در مورد فصل آینده تصمیم خواهم گرفت.

وی در خصوص عملکرد خودش در گسترش‌فولاد و اینکه خرید او با انتقادهایی همراه شد تاکید کرد: وقتی آن انتقادها مطرح شد، این موضوع برای من سخت گذشت ولی همان انتقادها سبب خیر شد. من بدون تیم نبودم و با درخواست کریمی به گسترش آمدم که بدون شک جزو 4 مربی برتر تاریخ فوتبال ایران است و خیلی‌ها می‌دانند توانایی فنی او تا چه حد است. با این حال این انتقادها سبب خیر شد و توانستم عملکرد خوبی داشته باشم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *