تهران خنک می‌شود + بارش برف بهاری و لغزندگی محور هراز – دانلود نرم افزار

خبرگزاری ایسنا: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از سالم بودن هوای پایتخت طی روزهای پایانی هفته خبر داد
شهبازی با اشاره به اینکه انتظار می‌رود وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در روز پایانی هفته همچنان در شرایط مطلوب قرار داشته باشد، تصریح کرد: با حاکمیت شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز شنبه(۱۸ فروردین) وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۰ متر بر ثانیه و بارش باران طی برخی ساعات دور از انتظار نیست.

خبرگزاری ایسنا: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از سالم بودن هوای پایتخت طی روزهای پایانی هفته خبر داد.

وی افزود: دمای هوای تهران طی دو روز آینده روند کاهشی خواهد داشت.

به گفته وی، بر اساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای پایتخت طی امروز در شرایط مطلوب است و پیش‌بینی می‌شود این شرایط جوی در روز جمعه (۱۷ فروردین) کمابیش ادامه داشته باشد.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه برخی ساعات روز جمعه ( ۱۷ فروردین) همراه با وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی -جنوب‌شرقی و بارش پراکنده باران باشد.

شهبازی در پایان گفت: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت با شاخص میانگین۵۵ در شرایط سالم است.

حسین شهبازی اظهار کرد: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (۱۶ فروردین) است، همچنین در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه و بارش خفیف و پراکنده انتظار می‌رود.

——————-

خبرگزاری ایلنا: بارش برف که از صبح امروز در محور هراز محدوده امامزاده هاشم(ع) آغاز شده همچنان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش بارش برف باعث لغزندگی محور کوهستانی هراز شده است و پلیس راه از رانندگان خواست با احتیاط و سرعت مطمئنه رانندگی کنند
بر اساس این گزارش بارش برف باعث لغزندگی محور کوهستانی هراز شده است و پلیس راه از رانندگان خواست با احتیاط و سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

پلیس راه از رانندگانی که فاقد تجهیزات زمستانی هستند خواست وارد محورهای کوهستانی هراز نشوند و حتما زنجیر چرخ با خود به همراه داشته باشند.

خبرگزاری ایلنا: بارش برف که از صبح امروز در محور هراز محدوده امامزاده هاشم(ع) آغاز شده همچنان ادامه دارد.

پلیس راه همچنین اعلام کرد هم اکنون محور هراز باز و تردد در این محور برقرار است و ماموران راهداری هراز در آماده باش کامل هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *