ششمی دختران اسکواش ایران در قهرمانی آسیا + تبلیغ کالای ایرانی، جایگزین حبس شد – دانلود نرم افزار

خبرگزاری ایسنا: تیم ملی اسکواش زنان ایران به عنوان ششم آسیا بسنده کرد.

تیم ملی اسکواش دختران ایران در آخرین دیدارخود در رقابت های قهرمانی آسیا در کره جنوبی، مقابل چین قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد و به عنوان ششمی آسیا بسنده کرد
تیم ملی اسکواش دختران ایران در رقابت های قهرمانی آسیا با برتری مقابل تیم هایی چون سریلانکا، سنگاپور و چین تایپه و شکست مقابل چین، ژاپن، مالزی و چین در رده ششم قرار گرفت.
تیم ملی اسکواش مردان ایران نیز در رقابت‌های اسکواش قهرمانی تیمی آسیا به مقام سوم رسیده بود.
نوزدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی تیمی آسیا از یکم تا پنجم فروردین ماه به میزبانی کره جنوبی برگزار شد.

خبرگزاری ایسنا: تیم ملی اسکواش زنان ایران به عنوان ششم آسیا بسنده کرد.

تیم ملی اسکواش دختران ایران در آخرین دیدارخود در رقابت های قهرمانی آسیا در کره جنوبی، مقابل چین قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد و به عنوان ششمی آسیا بسنده کرد.

——————-

خبرگزاری ایرنا: رییس کل دادگستری استان گلستان اعلام کرد: یکی از قضات دادگستری گنبدکاووس درشرق این استان، محکومیت حبس مقصر حادثه رانندگی در این شهرستان را به تبلیغ کالای ایرانی تبدیل کرد
خبرگزاری ایرنا: رییس کل دادگستری استان گلستان اعلام کرد: یکی از قضات دادگستری گنبدکاووس درشرق این استان، محکومیت حبس مقصر حادثه رانندگی در این شهرستان را به تبلیغ کالای ایرانی تبدیل کرد. هادی هاشمیان در این خصوص گفت: این قاضی گنبدی باهدف تبلیغ کالای ایرانی و در راستای شعار سال رهبر معظم انقلاب، این حکم را صادر کرده است.

به گفته رییس کل دادگستری گلستان، این استان از استان های پیشرو کشور در صدور آرای جایگزین زندان است و پارسال قضات گلستانی بیش از سه هزار و 200 رای جایگزین زندان صادر کردند.

هاشمیان اضافه کرد: قاضی گنبدی با توجه به اینکه فرد مقصر سابقه کیفری نداشته، به جای زندان، حکم صادر کرده که وی با همکاری اتاق اصناف این شهرستان استفاده از کالای ایرانی را تبلیغ کند.

وی افزود: مقصر حادثه رانندگی منجر به فوت، از جنبه خصوصی جرم به پرداخت دیه و از جنبه عمومی جرم نیز به حبس محکوم شده بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *