فال روزانه ۰۴ / ۱۲ / ۱۳۹۶ – دانلود نرم افزار

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه جمعه 4 اسفند 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 4 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فردی با عقاید مذهبی محکم و ذهنی هوشیار و آگاه هستید، اما باید به بیقراری و لجبازی خود که صفات منفیتان هستند غلبه کنید
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ترس ها و نگرانی هایی در رابطه با مسائل کاری شما را در بر گرفته اند، اما خوشبختانه می توانیم با خیال راحت به شما بگوییم که این نگرانی هایتان بیهوده هستند و حداقل در حال حاضر، هیچ خطری شما و آینده ی حرفه ایتان را تهدید نمی کند. درست است که در محل کارتان با چالش های زیادی مواجه هستید و این روزها اوضاع آنطوری که شما می خواهید پیش نمی رود، اما به شما توصیه می شود که خودتان را از مشکلات و مسائلی که با خود شما ارتباط مستقیم پیدا نمی کنند دور نگه داشته و خودتان را با آنها درگیر نکنید. از همه ی اینها که بگذریم امروز یک روز تعطیل است و شما چیزهای مهم تری دارید که باید به آنها توجه کنید، مثلا خانواده تان!

فـال روزانـه - Daily Omen

فـال روزانـه - Daily Omen

برخی تغییرات در انتظار شما هستند که شاید خودتان را برای آنها آماده نکرده باشید و حداقل در حال حاضر علاقه ای هم به آنها نداشته باشید، اما چند روز آینده ی شما را تحت تـأثیر قرار خواهند داد و روزهایی نه چندان آرام را برایتان به همراه خواهند داشت. کارهای زیادی هستند که باید انجام شوند و خوشبختانه توانایی فوق العاده ای که در سر و سامان دادن به کارها و مدیریت اوضاع دارید به شما کمک خواهد کرد تا از پس انجام همه ی این کارها به خوبی بربیایید. شاید بد نباشد امروز تا وقت هست کمی بیشتر از همیشه استراحت کرده و خودتان را برای این روزهای پرمشغله آماده کنید. لازم نیست از همین امروز شروع به کار کنید!

شما از آن دسته آدم هایی هستید که از خرید و جمع آوری وسایل مختلف در خانه و دور و بر خود لذت می برند و هر چقدر که دورتان شلوغ تر و دارایی هایتان بیشتر باشد احساس آرامش بیشتری می کنید. امروز هم قصد دارید در جهت تکمیل مجموعه ی بزرگی که دارید گام برداشته و وسیله ی جدیدی را برای خانه تان خریداری کنید. این وسیله به احتمال زیاد یکی از تجهیرات الکترونیکی مدرن است که هر روز محصول و مدل جدیدی از آنها به بازار می آید. خوب، شما این اواخر به سختی کار کرده اید و حالا اشکالی ندارد اگر بخواهید به خودتان یک جایزه بدهید. اما قبل ار خریدن این شیء به این فکر کنید که آیا واقعا آن را لازم دارید و از آن استفاده خواهید کرد؟

فـال روزانـه - Daily Omen

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شاید بخواهید فقط برای یک دقیقه در اینترنت به دنبال چیزی بگردید و ناگهان به خودتان بیایید و ببینید که ساعت ها مشغول مطالعه و جستجو در رابطه با این موضوع بوده اید. شما با اطلاعات جدیدی روبرو خواهید شد که برایتان بسیار جذاب هستند و هر چقدر بیشتر در مورد آنها می خوانید بیشتر مجذوب می شوید. اگر تا این حد به این موضوع علاقه دارید چرا در یک کلاس یا کارگاه آموزشی مرتبط با آن ثبت نام نمی کنید؟ این ار شما را با افراد دیگری که در این رابطه اطلاعات دارند و به آن علاقمند هستند در ارتباط خواهد گذاشت و شاید حتی دوستی های جدیدی را برای شما رقم بزند که تا مدت ها ادامه خواهد داشت.

در حال حاضر فرصت ها و موقعیت های بسیار زیادی دور و برتان را فرا گرفته اند و شما وسوسه شده اید که از تمام آنها به نفع خود استفاده کنید. خوب، دوست عزیز راستش را بخواهید اگر می خواهید بیشترین بهره ی ممکن را از این موقعیت ببرید باید اولویت هایتان را تعیین کرده و بر اساس آن دست به انتخاب بزنید. شما این را خیلی خوب می دانید که اگر بخواهید با یک دست دو هندوانه بلند کنید به احتمال زیاد حداقل یکی از آنها از دستتان خواهد افتاد! با توجه به شرایط فعلی شما توصیه می شود موقعیت هایی را مورد استفاده قرار بدهید که امکان بالا بردن سطح دانش و مهارت حرفه ایتان را به شما می دهند و مقدمات آینده ای بهتر را برایتان فراهم می کنند.

فال روزانه جمعه 4 اسفند 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 4 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فردی با عقاید مذهبی محکم و ذهنی هوشیار و آگاه هستید، اما باید به بیقراری و لجبازی خود که صفات منفیتان هستند غلبه کنید. امسال شما فرصت های زیادی برای کسب پول و درآمد بیشتر در اختیار خواهید داشت، اما با افزایش درآمدتان به فکر پس انداز نخواهید بود و بیشتر پول خود را صرف تجملات و خوشگذرانی خواهید کرد و در پایان سال خواهید دید که چیز زیادی به اموالتان افزوده نشده است. اگر قصد آغاز فعالیت های تجاری جدید را دارید امسال فرصت بسیار خوبی برای این کار خواهد بود و سود قابل توجهی به دست خواهید آورد. مهارت قوی شما در برقراری ارتباط با دیگران کمک خواهد کرد تا مقامات مافوق خود را با عملکردتان تحت تأثیر قرار داده و موقعیت کاری بهتری را به دست بیاورید که طبیعتا افزایش درآمدتان را نیز به همراه خواهد داشت. اگر هنوز تنها هستید و نیمه ی دیگر خود را نیافته اید امسال وقت آن است که آستین هایتان را بالا زده و جستجو را آغاز کنید. متأهل ها هم حمایت همسر و خانواده شان را در هر شرایطی خواهند داشت. ماه های فروردین، مرداد و آذر بهترین ماه های امسال خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

فـال روزانـه - Daily Omen

فـال روزانـه - Daily Omen

تغییراتی در انتظار شما هستند که می توانند به اندازه ی تغییر شغلتان بزرگ و یا به اندازه ی تغییر سرگرمی هایتان کوچک باشند، در هر صورت خودتان را برای این تغییرات آماده کنید. تکنولوژی مدرن به شدت شما را مجذوب و شیفته ی خود کرده است و در این فکر هستید که خلاقیت خود را به کار گرفته و فعالیت جدیدی را در این زمینه آغاز کنید. در نظر داشته باشید که همه چیز به همین سادگی که شما فکر می کنید نیست و پیش از هر کاری در اولین قدم باید دانش و مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید. اگر وقت و هزینه ی کافی را در اختیار دارید به شما توصیه می شود که در کلاس های آموزشی مرتبط با این زمینه ثبت نام کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز چشم هایتان را خوب باز کنید، چون به احتمال زیاد فرصت آشنایی با عشق رویاهایتان را خواهید داشت و اگر حواستان را خوب جمع نکنید این فرصت را از دست خواهید داد. شاید هم به طور کاملا غیر منتظره فرصتی برای به دست آوردن مبلغ قابل ملاحظه ای پول برایتان به وجود بیاید. در هر صورت امروز برای شما یک روز عادی نخواهد بود و در نتیجه شما هم نباید مثل روزهای عادی برخورد کنید. شش دانگ حواستان را جمع کنید و هیچ فرصتی را از دست ندهید، چون در غیر این صورت بعدا حسابی پشیمان خواهید شد. اگر یک پیشنهاد کاری خیلی وسوسه انگیز داشتید بهتر است هول نشوید و بلافاصله آن را نپذیرید؛ بهتر است اول کمی اطلاعات در مورد آن جمع آوری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حس ماجراجویی شما گل کرده و میل شدیدی به سفر به سرزمین های دور دست در وجود خود احساس می کنید. شاید حتی دست به کار شده و به وبسایت های مختلف سر زده و در مورد سفر به نقاط مختلف دنیا تحقیق کرده و هزینه هایی که این کار می تواند برایتان در بر داشته باشد را مورد بررسی قرار دهید. تایلند، هند، مصر و چین، از جمله سرزمین های پر رمز و رازی هستند که دوست دارید به آنها سفر کنید. اگر توان مالی اش را دارید چرا ااز همین حالا برای یک سفر نوروزی هیجان انگیز برنامه ریزی نمی کنید؟! اگر هم پولتان فعلا برای این کار کافی نیست هیچ اشکالی ندارد! می توانید حداقل از الان برای این سفر و پس انداز کردن برای آن برنامه ریزی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است ثروت بادآورده ای به دستتان برسد که حتی فکر آن را هم نمی کرده اید. این پول را، و خواه زیاد باشد و خواه کم، با دقت و اختیاط مورد استفاده قرار بدهید. اگر عاقلانه آن را سرمایه گذاری کنید به احتمال زیاد تا مدت ها از آن سود خواهید برد. شما ناگهان علاقه ی زیادی به معنویات و علوم ماوراء الطبیعه پیدا کرده اید و کنجکاویتان به شدت در مورد آنها برانگیخته شده است. اشکالی ندارد اگر بخواهید کمی در این مورد مطالعه کرده و اطلاعات کسب کنید، مخصوصا امروز که تعطیل هستید و کار زیادی برای انجام دادن ندارید، اما این را فراموش نکنید که فقط به منابع مطمئن اعتماد کنید و اسیر خرافات و اطلاعات اشتباه نشوید.

شما همیشه شم تجاری بسیار خوبی داشته اید، اما امروز این تواناییتان بیش از هر زمان دیگری شده است. شما اطلاعات مفید بسیاری را در رابطه با مسائل اقتصادی از طریق مطالعه و تحقیق در اینترنت کسب کرده اید و آنها را خیلی خوب درک کرده و حالا آماده اید تا از آنها بهره ببرید. خوشبختانه امروز حس درونیتان نیز به کمک شما آمده است و خیلی خوب می توانید تشخیص دهید که چه سرمایه گذاری هایی به نفع شما و چه کارهایی به ضررتان خواهند بود. برای امروزتان یک برنامه ی مفرح در نظر بگیرید و تمام روزتان را در خانه و پای تلویزیون و با موبایل بازی و کارهای بیهوده نگذرانید. بگذارید روز تعطیلتان با روزهای عادی فرق داشته باشد!

تغییرات حتی اگر در جهت مثبت هم باشند می توانند گاهی حتی برای یک نفر با شجاعت و اعتماد به نفس شما هم ترسناک به نظر برسند. در حال حاضر شما دارید خودتان را برای تغییری بزرگ در زمینه ی حرفه ای و یا در زندگی شخصیتان آماده می کنید و احساس می کنید که از لحاظ روحی و عاطفی آمادگی لازم برای این کار را ندارید. با این همه به شدت به شما توصیه می کنیم که این موقعیت فوق العاده را از دست ندهید. اگر این فرصت را از دست بدهید به احتمال زیاد تا مدت ها و یا حتی تا آخر عمر دچار حسرت و پشیمانی خواهید بود. این تغییرات در بهترین جهت ممکن خواهند بود، پس با آغوش باز آنها را بپذیرید.

امروز شما نمی توانید فکر شخصی که به تازگی و یا حتی شاید همین امروز دیده اید را از ذهن خود خارج کنید. او شما را به شدت تحت تأثیر قرار داده و تمام مدت دارید به او فکر می کنید. هنوز برای قضاوت در مورد این که احساساتتان نسبت به این شخص واقعی هستند و یا خیلی زود کل این ماجرا را فراموش خواهید کرد خیلی زود است، اما در هر صورت فعلا بسیار هیجان زده و سرحال هستید. شما برای روز تعطیلتان برنامه های بسیاری در نظر داشته اید، اجازه ندهید درگیری ذهنتان با این موضوع برنامه هایتان را به هم بریزد. از وقتتان به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و خودتان را برای یک هفته ی پربار کاری آماده کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *