بی خوابی ۲۶ ساله یک مرد! + آلکاسر: صبر و سختکوشی ام جواب داد – دانلود نرم افزار

وبسایت نمناک: هوا که تاریک می شود، دوباره ترس از نخوابیدن آزارش می دهد، چند سالی می شود که به محض رفتن در رختخواب، خواب از چشم هایش می رود و بی خوابی امانش را بریده
او سال گذشته را به یاد می آورد؛ بی خوابی باز هم کلافه اش کرده بود، رفت به درمانگاهی در نزدیک کوهسنگی، با دیدن حالش گمان کردند معتاد است، به یکی از مراکز بهداشتی اطراف خانه برای زدن آمپول هایش رفت، آنجا وقتی وخامت حالش را دیدند، چند داروی خواب آور دیگر هم به داروهایش اضافه کردند و گفتند هرچه سریع تر خودت را به خانه برسان.

وقتی به خانه رسید، هنوز لباس هایش را در نیاورده بود که حدود 3 یا 4 ساعت بیهوش یک گوشه خانه افتاد.”

این اولین خاطره آقا رجب است وقتی پس از 26 سال حالتی شبیه خواب برایش مجسم می شود، مردی که حالا قوی ترین قرص های صلیب سرخ هم حریف بی خوابی هایش نمی شود.

وبسایت نمناک: هوا که تاریک می شود، دوباره ترس از نخوابیدن آزارش می دهد، چند سالی می شود که به محض رفتن در رختخواب، خواب از چشم هایش می رود و بی خوابی امانش را بریده.
——————-
ورزش سه: پاکو آلکاسر، مهاجم بارسلونا، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل سویا با دو گل او، تاکید کرد که صبر و سختکوشی اش بالاخره نتیجه داد
آلکاسر به خبرنگاران گفت:” جدا از عملکرد من، باید تاکید کنیم که تیم امشب خیلی جنگید. در دیدارهایی مانند این که خیلی به زحمت می افتید، با پیروزی انرژی بیشتری می گیرید. خوب است که همه ما بازی خوبی ارائه دادیم.

ورزش سه: پاکو آلکاسر، مهاجم بارسلونا، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل سویا با دو گل او، تاکید کرد که صبر و سختکوشی اش بالاخره نتیجه داد. آلکاسر که در این دیدار از ابتدا در ترکیب آبی و اناری ها قرار گرفته بود، هر دو گل تیمش را به ثمر رساند تا بارسا همچنان برتری 4 امتیازی اش در صدر جدول لالیگا را حفظ کند.
مهاجمان با گلزنی زندگی می کنند. من شروع بدی داشتم اما گل ها بالاخره از راه رسیدند. من باید سخت کار می کردم و منتظر بازی در ترکیب اصلی می ماندم. ما باید از فرصت هایی که مربی در اختیارمان قرار می دهد، استفاده کنیم. من از گلزنی ام خوشحالم اما بیش از آن، به خاطر نتیجه.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *