پرونده تحصیلی فریدون جمع بندی شد + هوا، پنج درجه خنک می‌شود – دانلود نرم افزار

خبرگزاری تسنیم: محمد قمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و عضو کمیته 3 نفره بررسی پرونده تحصیلی حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور در قوه مقننه گفت:گزارشی از پرونده تحصیلی برادر رئیس‌جمهور در دانشگاه شهید بهشتی در مقطع دکتری تدوین و به رئیس کمیسیون آموزش ارائه شد
قمی درباره اینکه آیا در گزارش ارائه شده به تخلفات احتمالی صورت گرفته در روند تحصیل حسین فریدون اشاره‌ای شده یا خیر؟ اظهارداشت: تور فرانسه نوروز 97 گزارش به رئیس کمیسیون ارائه شده و باید وی در این زمینه اطلاع‌رسانی کند.

خبرگزاری تسنیم: محمد قمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و عضو کمیته 3 نفره بررسی پرونده تحصیلی حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور در قوه مقننه گفت:گزارشی از پرونده تحصیلی برادر رئیس‌جمهور در دانشگاه شهید بهشتی در مقطع دکتری تدوین و به رئیس کمیسیون آموزش ارائه شد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان تور ارزان چین اینکه کمیته سه نفره گزارش خود را به کمیسیون ارائه کرده، افزود: تاکنون نیز جلسه‌ای برای رفع ابهامات گزارش نداشته‌ایم و جمع‌بندی کمیته همان گزارشی است که به رئیس کمیسیون ارائه شده است.

——————-
خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران در نیمه شمالی کشور خبر داد.

معصومه احمدی اظهار داشت: از شب گذشته موج جدید بارشی از شمال غرب وارد کشور شده و در برخی نقاط شاهد بارش تور ارزان ایتالیا های پراکنده هستیم
خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران در نیمه شمالی کشور خبر داد.
وی با بیان اینکه در شمال سیستان و بلوچستان شاهد وزش باد شدید خواهیم بود که موج خیزش گرد و غبار می شود.

معصومه احمدی اظهار داشت: از شب گذشته موج جدید بارشی از شمال غرب وارد کشور شده و در برخی نقاط شاهد بارش های پراکنده هستیم. ابرهای باران زا در رشت، نوشهر، سراب و اردبیل ظاهر قیمت بلیط هواپیما شده و شاهد بارش در این شهرها بودیم.

وی ادامه داد: بارندگی ها تا ساعاتی دیگر در تمام استان های اردبیل، گیلان، مازندران و بخش کوچکی از گلستان آغاز می شود. امروز دریای خزر مواج است و طول موج ها در سواحل گلستان به 140 سانتی متر می رسد.
احمدی با اشاره به کاهش دما در نیمه شمالی کشور، تاکید کرد: دما در استان های شمالی تا 5 درجه از امروز خنک تر می شود. در حال حاضر اهواز با 47 درجه بالای صفر گرمترین تور آنکارا مرکز استان است اما دمای مهران در استان ایلام به 50 درجه رسیده است.

کارشناساس زمان هواشناسی با بیان اینکه بارش ها به حدی است که مجبور به صدور اخطاریه شدیم، تاکید کرد: مسافرانی که به شمال کشور می روند به هیچ عنوان در اطراف رودخانه ها توقف نکنند چرا که احتمال طغیان رودخانه ها وجود دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *