تمام محصولاتی که اپل در 2017 عرضه خواهد کرد – دانلود نرم افزار

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: اپل یکی از رازدارترین شرکت‌های حوزه‌ی تکنولوژی است. این غول تکنولوژی امریکایی، حدودا هرگز درباره‌ی محصولات آینده‌اش صحبت نمی‌کند
شایعه شده است که اپل می‌خواهد یک اسپیکر هوشمند بسازد که به صورت پیش‌فرض، از منشی هوشمند این شرکت یعنی Siri استفاده می‌کند. در حال حاضر، اسپیکرهای هوشمند به محصولات مهمی در حوزه‌ی تکنولوژی تبدیل خرید بلیط هواپیما شده‌اند؛ آمازون اسپیکر Echo را دارد و گوگل هم اخیرا Google Home را عرضه کرده.

با اینکه اپل تلاش زیادی می‌کند تا اطلاعات محصولات آینده‌اش به بیرون درز نکند، این شرکت جلوی انتشار اطلاعات را همیشه هم نمی‌تواند بگیرد. گزارش‌ها و شایعات مختلفی درباره‌ی محصولات اپل منتشر می‌شوند و از سوی دیگر، برخی از ساخته‌های این شرکت، زمان عرضه‌ی مشخصی دارند و می‌توانیم درباره‌ی آن‌ها پیش‌بینی‌هایی بلیط کیش داشته باشیم.

\r\n\r\n

تمام محصولاتی که اپل در ۲۰۱۷ عرضه می‌کند 

\r\n

پنج ماهی از شروع سال ۲۰۱۷ گذشته است، اما هنوز محصولات بزرگی هستند که اپل در دست کار دارد و آن‌ها را وارد بازار نکرده؛ محصولاتی که که شامل یک آیفون بزرگ که به مناسبت دهمین سالگرد تعمیرات 118 عرضه‌ی این گوشی ساخته شده، می‌شوند.
می‌توانید در ادامه، تمام این محصولات را ببینید.

دیگر محصولات

\r\n\r\n

 تمام محصولاتی که اپل در ۲۰۱۷ عرضه می‌کند

\r\n

– اپل ماه گذشته تعداد زیادی از خبرگزاری‌ها را دعوت کرد و طی مراسمی، به آن‌ها تعمیر گوشی گفت که مشغول ساخت یک مک پرو (Mac Pro) جدید است. این شرکت سال‌هاست که ساخت کامپیوترهای حرفه‌ای را به کنار گذاشته، اما طی این مراسم قول داد که یک محصول مختص سرورها عرضه کند. ظاهرا محصول خوبی در راه است، اما مطمئنا تا سال ۲۰۱۸ چیز از آن نخواهیم شنید.
آیفون ۸

\r\n\r\n

 تمام محصولاتی که اپل در ۲۰۱۷ عرضه می‌کند

\r\n

این آموزش تعمیرات موبایل محصول بزرگ اپل در سال جاری است.
هنوز اطلاعاتی درباره‌ی آی‌مک‌های جدید اپل نشنیده‌ایم و زمان انتشار آن‌ها را هم نمی‌دانیم. اما می‌دانیم که امسال می‌آیند.


\r\n 
اپل واچ نسل سه

\r\n\r\n

 تمام محصولاتی که اپل در ۲۰۱۷ عرضه می‌کند

\r\n

اولین نمایندگی اپل مدل اپل واچ در سال ۲۰۱۵ وارد بازار شد. ۱۸ ماه پس از این ساعت هوشمند، اپل مدل دوم آن را در شهریور ماه سال گذشته عرضه کرد.
«مینگ چی کو»، تحلیل‌گر معروف اپل، گفته است که اسپیکر اپل در کنفرانس WWDC معرفی و تا پایان سال ۲۰۱۷ وارد بازار می‌شود. او معتقد است که این دستگاه، مثل دیگر ساخته‌های اپل گران خواهد بود و قیمتی تعمیر لپ تاپ بالاتر از اسپیکرهای رقبا خواهد داشت.


\r\n\r\n
تصور می‌شود که در رویداد WWDC اپل از یک مدل ارتقا یافته از مک‌بوک پرو رونمایی کند.


\r\n 
حتی یک مک‌بوک ایر جدید

\r\n\r\n

 تمام محصولاتی که اپل در ۲۰۱۷ عرضه می‌کند

\r\n

خبرگزاری بلوم‌بوگ تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ گزارش داده است که اپل می‌خواهد یک نسخه‌ی بروزرسانی شده از مک‌بوک ایر فعلی خودش را راهی بازار کند. زمان زیادی از عرضه‌ی مک‌بوک ایر گذشته است و از صحت این خبر، چندان مطمئن نیستیم.


\r\n\r\n
یک اسپیکر هوشمند مبتنی بر Siri

\r\n\r\n

 تمام محصولاتی که اپل در ۲۰۱۷ عرضه می‌کند

\r\n

از تعمیر لپ تاپ ایسوس زمانی که تیم کوک مدیریت اپل را به دست گرفت، این شرکت فقط یک محصول جدید معرفی کرده است: ساعت هوشمند اپل واچ. این اتفاق قرار است به زودی تغییر کند.
اخیرا شنیده‌ایم که چون ساخت آیفون ۸ سخت بوده، عرضه‌ی این گوشی ممکن است به تاخیر بیافتد؛ در نتیجه احتمالا مثل همیشه در شهریور ماه شاهد عرضه‌ی آیفون ۸ نخواهیم بود.

گزارش‌ها می‌گویند که اسپیکر تعمیرات گوشی اپل یک صفحه نمایش دارد و کیفیت صدای‌اش بسیار بالا است. این اسپیکر حتی ممکن است بتواند چهره‌ها را هم شناسایی کند.

یک آی‌مک جدید

\r\n\r\n

 تمام محصولاتی که اپل در ۲۰۱۷ عرضه می‌کند

\r\n

در ماه گذشته، اپل خبر داد که می‌خواهد در سال ۲۰۱۷، بلیط هواپیمایی آی‌مک‌های جدیدی عرضه کند. این آی‌مک‌ها قرار است برای کاربران حرفه‌ای ساخته شده باشند و احتمالا، پاسخ این شرکت به Surface Studio مایکروسافت هستند.
ممکن نیست اپل تی‌وی جدید امسال عرضه شود، اما شاید شاهد معرفی آن باشیم.


\r\n\r\n

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: اپل یکی از رازدارترین شرکت‌های حوزه‌ی تکنولوژی است. این غول تکنولوژی امریکایی، حدودا هرگز درباره‌ی محصولات آموزشگاه تعمیرات موبایل آینده‌اش صحبت نمی‌کند. اپل حتی پس از رونمایی و عرضه‌ی محصولاتش هم درباره‌ی آن‌ها زیاد حرف نمی‌زند. خبرنگارانی که درباره‌ی محصولات اپل از این شرکت سوال می‌کنند، همیشه با جمله‌ی “نظری نداریم” روبرو می‌شوند؛ تازه اگر پاسخی بشنوند.

\r\n
۲۰۱۷ دهمین سال عرضه‌ی اولین آیفون را رقم می‌زند. تصور می‌شد که اپل می‌خواهد برای امسال،‌ برنامه‌ی بزرگی در نظر بگیرد. شایعه‌ها می‌گویند تعمیرات موبایل که آیفون ۸ یک صفحه نمایش لب به لب دارد و کلید هوم این گوشی هم حذف شده است. پشت گوشی ظاهرا مثل آیفون ۴ شیشه‌ای است. این گوشی قیمت کمی هم نخواهد داشت؛ پیش‌بینی‌ها گفته‌اند که قیمت آیفون ۸ بیش از هزار دلار است.

مک‌بوک پرو ارتقا یافته

\r\n\r\n

 تمام محصولاتی که اپل در ۲۰۱۷ عرضه می‌کند

\r\n\r\n

در تعمیرات تخصصی لپ تاپ سال ۲۰۱۶، اپل از یک مک‌بوک پرو جدید که به جای کلیدهای بالا، صفحه‌ی نمایش لمسی داشت، رونمایی کرد؛ صفحه‌ی نمایشی که اپل اسم Touch Bar را روی آن گذاشته و کارهای مختلفی انجام می‌دهد.
گزارش‌ها گفته‌اند که اپل می‌خواهد نسل سوم اپل واچ را در پاییز ۲۰۱۷ رونمایی و عرضه کند. پس از عرضه‌ی این مدل تازه، چرخه‌ی عرضه‌ی مدل‌های جدید اپل واچ اپل سنتر به ۱۲ ماه کاهش پیدا خواهد کرد.


\r\n\r\n
– مک مینی، کامپیوتر کوچک اپل، سال‌هاست که ارتقا پیدا نکرده. آخرین مدل این کامپیوتر در سال ۲۰۱۴ عرضه شده بود. فیل شیلر در مصاحبه‌ای اخیرا گفته بود که این محصول، برای‌شان بسیار مهم است. فقط نمی‌دانیم چرا اتفاقی برای این محصول نمی‌افتد.

\r\n
این اتفاق جذابیت بسیار کمتری نسبت به آیفون ۸ دارد. پیش‌بینی می‌شود که آیفون امسال که در همان تیک بان ماه شهریور عرضه می‌شود، همین آیفون ۷ اس باشد.


\r\n\r\n
– مدیرعامل اپل چند باری در پردیس اپل دیده شده است و یک حسگر محاسبه‌ی قند به مچ داشته. احتمالا این شرکت یک محصول سلامتی جدید هم در دست ساخت دارد.

– ممکن است یک محصول جدید از سوی شرکت بیتز (Beats) عرضه شود؛ شرکتی که هدفون می‌سازد و اپل آن را در سال ۲۰۱۴ به قیمت ۳ میلیارد دلار خرید.

اپل تی‌وی با وضوح تصویر ۴K

\r\n\r\n

 تمام محصولاتی که اپل در ۲۰۱۷ عرضه می‌کند

\r\n

اپل خرید بلیط هواپیما ماهان ظاهرا مشغول کار روی مدلی تازه از ست‌تاپ باکس خود است. شنیده‌ایم که اپل تی‌وی جدید، از وضوح تصویر ۴K یا همان Ultra HD پشتیبانی می‌کند.
 
آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس

\r\n\r\n

 تمام محصولاتی که اپل در ۲۰۱۷ عرضه می‌کند

\r\n

در بلیط هواپیما کنار آیفون ۸، ظاهرا دو آیفون دیگر هم عرضه می‌شوند که فقط آیفون ۷ را ارتقای سخت‌افزاری داده‌اند.
با تمام این اوصاف، آیفون ۸ تنها گوشی اپل در سال جاری نخواهد بود.


\r\n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *