جرارد: کوتینیو برای ترک لیورپول باید با باشگاه بجنگد + آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد علوم پزشکی – دانلود نرم افزار

خبرگزاری تسنیم: شب گذشته (سه‌شنبه) شبکه تلویزیونی «ESPN» مدعی شد که دو باشگاه لیورپول و بارسلونا بر سر انتقال فیلیپه کوتیینو به نوکمپ بر سر 90 میلیون یورو که با احتساب پاداش‌های درنظر گرفته به 120 میلیون یورو می‌رسد، به توافق رسیده‌اند
 استیون جرارد که حالا سرمربی تیم زیر 18 سال لیورپول است و به عنوان کارشناس شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» هم فعالیت می‌کند، گفت: نکته خوب از دید هواداران لیورپول این است که یورگن کلوپ سخت به دنبال حفظ کوتینیو است و هر کاری که از دستش ساخته باشد، برای حفظ او می‌کند. مالکین باشگاه هم می‌خواهند فیلیپه بماند و شرایط باشگاه طوری نیست که نیاز به فروش او داشته باشند. لیورپول باشگاهی فروشنده نیست و از تمام قدرت خود برای نگه داشتن کوتینیو استفاده خواهد کرد.  

خبرگزاری تسنیم: شب گذشته (سه‌شنبه) شبکه تلویزیونی «ESPN» مدعی شد که دو باشگاه لیورپول و بارسلونا بر سر انتقال فیلیپه کوتیینو به نوکمپ بر سر 90 میلیون یورو که با احتساب پاداش‌های درنظر گرفته به 120 میلیون یورو می‌رسد، به توافق رسیده‌اند. این خبر البته امروز تکذیب شد و رسانه‌های انگلیسی به نقل از منابع موثق خبر دادند که هنوز توافقی بین طرفین صورت نگرفته است.
وی ادامه داد: در نهایت تصمیم بر عهده کوتینیو است که در لیورپول بماند یا خیر و اینکه خودش را آماده چه چیزی می‌کند. با این وجود به نظرم کوتینیو برای ترک لیورپول باید با باشگاه بجنگد چون آنها به این سادگی موافق جدایی‌اش نخواهند بود.

——————-

خبرگزاری ایسنا: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی تا ساعت ۲۴ امشب می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند

به گزارش مرکز سنجش آموزش پزشکی، بر اساس این گزارش نزدیک به ۲۶ هزار نفر مجاز به انتخاب رشته هستند  و تا ساعت ۲۴ امشب می‌توانند وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir شوند و نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

خبرگزاری ایسنا: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی تا ساعت ۲۴ امشب می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

امشب آخرین مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی است و داوطلبان می‌توانند تا ساعت ۲۴ امشب نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.
نتایج آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی از ۱۲ مرداد آغاز شده است و ظرفیت پذیرش در این دوره بیش از ۶۰۰۰ نفر است که نسبت به سال گذشته با افزایش رو به رو بوده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *