خلاقیت، بازسازی و دکوراسیون در منزل تابستان – دانلود نرم افزار

به همراه شماره 107 مجله منزل و با آمدن مرداد ماه خانه های تان را با حال و هوای تابستان همساز کنید


 

شماره جدید مجله منزل و تابستان 

همچنین می توانید نسخه الکترونیکی مجله منزل را به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن طاقچه یافیدیبو دریافت نمایید.

معجزه رنگ در خانه های ایرانی

 

مدل های دکوراسیون داخلی جدید در مجله منزل!
مدل های دکوراسیون داخلی جدید در مجله منزل!   

در بین تمام مردمان جهان خانه هر شخص بهترین و آرام بخش ترین نقطه است. در این شماره در بخش طراحی منزل مجله،  مطلب خانه 3 نفره ای را که لقب بهشت به آن داده اند را می خوانیم تا با ساختن چنین فضایی در قالب بهشت زمین آشنا شویم. ترکیب رنگ های خاکستری و سفید این خانه احساس آرامش را چند برابر کرده است و دیگر المان های موجود در نهایت زیبایی و آرامش این خانه را به بهشت این 3 نفر تبدیل کرده است.

شماره جدید مجله منزل و تابستان 

خانه کوچه پالیز، آپارتمانی در شمال ایران

در این شماره با 2 نفر از بانوان خوش ذوق ایران زمین صحبت میکنیم تا از حس و حال فضای مطالعه منزل شان در این روزهای گرم تابستانی بشنویم. بانو سحر اخوان و بانو محدثه محمدی از رمز های آرامش در این فضا در محیط خانه شان برای ما می گویند.

شماره جدید مجله منزل و تابستان 

گیاهان در فضای خانه مان نقش پر رنگی را ایفا می کنند. مخصوصا که با آوردن گل ها در فضای خانه می توانیم محیط را تابستانی تر کنیم اما موضوعی که حائز اهمیت است مراقبت و توجه از سوی ماست تا به این موجودات دوست داشتنی بگوییم بودن شما در منزل مان حال و هوای ما را عوض می کند. روش های مراقبت از این گیاهان آپارتمانی در فصل تابستان را یاد بگیریم. برای مثال روش های مراقبت از گیاه “بگونیا” در تابستان را میتوانید در این شماره مطالعه کنید.

شماره جدید مجله منزل و تابستان 

در بخش طراحی منزل مجله، موضوعی را برای شما  مطرح کردیم که قطعا برای هر شخص و هر خانواده ای کار آیی دارد. بازسازی گاهی چنان تغییری ایجاد می کند که باورمان نمی شود. خانه مهر شهر از آن خانه هایی است که تغییر و باز سازی زیبایی اش را دو چندان کرده است. این خانه را نوه ای برای مادربزگش بازسازی کرده و با کارهایی ساده تفاوت را در دکوراسیون خانه شان ایجاد کرده است. شما هم می توانید با ایده گرفتن از بازسازی این پروژه خانه هایتان را تغییر دهید.

شماره جدید مجله منزل و تابستان 

مراقبت از گیاهان آپارتمانی

در 2 شماره اخیر مجله با موضوع روایت خانه ما مطلبی را به مخاطبان مان عرضه داشتیم که همچنان ادامه دارد و در این شماره به همراه رضا عابدینی سهی به بررسی منزل یکی از هنرمندان این سرزمین کاوه نجم آبادی، طراح و نقاش حاذق و با تجربه ای که سالها در این زمینه فعالیت دارند پرداختیم.

 شماره جدید مجله منزل و تابستان

خلاقیت در دکوراسیون با وسایل ساده

به همراه شماره 107 مجله منزل و با آمدن مرداد ماه خانه های تان را با حال و هوای تابستان همساز کنید. در مجله ماه قبل  به استقبال از این فصل دوست داشتنی رفتیم و حالا میخواهیم با شما از راهکارهایی صحبت کنیم که روزهای بلند تابستان به همراه دکوراسیونی زیبا بیشترین لذت را در منزل تان با خانواده بگذرانید با شماره مرداد ماه مجله منزل با ما همراه باشید.

اینستاگرام و کتاب خوانی 2 انتخاب هیجان انگیز

در بخشی از شهرها و در برخی از مناطق در کشور ساختمان هایی با کاربری ویلایی ساخته می شود که کم هم به چشم نمیخورد اما چیزی که باعث تمایز در برخی ساختمان ها می شود نوع طراحی و ساخت آن است. طراح خلاق این پروژه جناب آقای سید محمدرضا مقدم است. در شماره 107 مجله منزل مطلب خانه ای را می خوانیم که با توجه به استفاده از المان های بسیار ساده در طراحی ، وجه تمایز خود را به تصویر می کشد و همچنین در بخش “معمار سرزمین من ” می توانید دیدگاه چند معمار برجسته را در رابطه با “معماری از نظر مردم” را بخوانید.

شماره جدید مجله منزل و تابستان 

روایت خانه، دکوراسیون خانه کاوه نجم آبادی

خانه ای متفاوت در چیدمان و بازسازی

سبک های بسیار زیادی وجود دارد که می توان از آنها در دکوراسیون استفاده کرد اما در این شماره می خواهیم از سبکی برای شما بگوییم که اسمش کمتر به گوش تان خورده است. سبکی که به شما کمک می کند تا منزل تان لوکس تر بنظر بیاید. آرت دکو سبکی متفاوت در معماری.

شماره جدید مجله منزل و تابستان 

قلب هر خانه ای در آشپزخانه اش می تپد و آشپزخانه قطعا فضایی ست که باید اصول در آن رعایت شود تا بتوان راحتی را در آن احساس کرد و می توانید راه حل هایی در رابطه با کوچکی آشپزخانه را مطالعه کنید در این مطلب با ارائه چند راهکار ساده می توانید آرامش بیشتری را به قلب خانه های تان بدهید.

شماره جدید مجله منزل و تابستان
 

بازسازی آشپزخانه در ابعادی کوچک

آرت دکو سبکی لوکس

شما می توانید ماهنامه منزل را با جلد بالا از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه نمایید.

با شنیدن کلمه خلاقیت بدون شک در ذهن مان به دنبال عنصری می گردیم که بتوان زیبایی را به صورت جذاب تری در چیزی که در ذهن مان نقش می بندد به تصویر بکشیم. در شماره 107 مجله منزل، بخش خلاقیت را دنبال کنید تا با طراح خلاق، آباژور های ساده اما جذاب آشنا شوید تا بتوانید با خرید این آباژور ها زیبایی منزل تان را چند برابر کنید.

شماره جدید مجله منزل و تابستان
 

 خانه رویایی، بهشتی 3 نفره در روی زمین

دکوراسیونی تابستانه داشته باشیم

حال و هوای خانه هایمان  به همراه فصل ها تغییر می کند. در این شماره همراه ما باشید تا با راهکار هایی ساده با هم خانه هایمان را تابستانه کنیم و خنکی و آرامش را در خانه هایمان بیشتر احساس کنیم.

شماره جدید مجله منزل و تابستان 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *