آزمایش مجازی لباس قبل از خرید + سعید معروف (2) در کاله – دانلود نرم افزار

خبرگزاری مهر – محققان نرم افزاری ساخته اند که به افراد کمک می کند قبل از خرید لباس آن را به طور مجازی آزمایش کنند

خبرگزاری مهر – محققان نرم افزاری ساخته اند که به افراد کمک می کند قبل از خرید لباس آن را به طور مجازی آزمایش کنند.
این فرایند تمام جزییات موجود در لباس واقعی را به طور کامل اسکن می کند.

دکتر ژرارد پون- مول محقق ارشد این تحقیق می گوید: روش تحقیقی ما اسکن کردن لباس، جداکردن لباس از فرد در تصویر و در نهایت پوشاندن آن به تن فرد مورد نظر است.

این نرم افزار از فیلم های ۴بعدی افراد درحال حرکت استفاده می کند که با یک اسکنر کیفیت بالا ثبت می شوند. فرایند اسکن لباس با کمک  ۶۶ دوربین و پروژکتور ا نجام می شود.  

فرآیند مجازی آزمایش لباس به طور معمول  شامل دریافت الگوی دوبعدی لباس از تولید کننده، سایز کردن آن برای کاربر و شبیه سازی آن است.

اسکنر هرگونه چین و چروکی روی لباس را با کیفیت بالا ثبت می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از  دیلی میل، محققان سیستمی ساخته اند که می تواند به طور دیجیتالی از لباس های افراد در حال حرکت عکس بگیرد و سپس آن را به تن آواتارهای سه بعدی افراد دیگر کند. این فناوری ClothCap نام گرفته است.

 آزمایش مجازی لباس قبل از خرید

به عقیده محققان با کمک نرم افزار کاربران می توانند قبل از خرید هر لباس به طور مجازی آن را آزمایش کنند.  
اما فرایند جدید که توسط محققان موسسه مکس پلانک ساخته شده، به جای استفاده از شبیه سازی لباس، تصویر آن را به طور واقعی به کار می گیرد.

——————-

ورزش سه: پاسور با استعداد و مطرح تیم ملی جوانان والیبال که جانشین سعید معروف در تیم بزرگسالان محسوب می شود برای لیگ جاری کاله را انتخاب کرد
جواد کریمی که فصل قبل با کاله در رده ششم لیگ برتر قرار گرفت، در فصل آینده هم برای این تیم و بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان بازی می کند.

کریمی با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت: “با عشق و محبتی که سال گذشته از مردم و دوست داران والیبال آمل دیدم، با این همه لطف و کمکی که از سوی کادر فنی تیم به من شد، با همه احترامی که از سوی باشگاه محترم کاله به من گذاشته شد، تصمیم گرفتم که باز هم در خدمت شما مردم خوب و فهیم آمل باشم، امیدوارم که به کمک کادر فنی و بقیه بچه ها نتیجه بهتری از سال قبل بگیریم و محبت شما هوادارارو جبران کنیم.”

ورزش سه: پاسور با استعداد و مطرح تیم ملی جوانان والیبال که جانشین سعید معروف در تیم بزرگسالان محسوب می شود برای لیگ جاری کاله را انتخاب کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *